طرح ديده‌باني عمومي در نوروز 97 اجرا خواهد شد

 

معاون گردشگري سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري گفت: امسال شاهد تغيير نگرش دستگاه‌هاي خدمات‌رسان نوروزي به مردم خواهيم بود که در قالب طرح "ديده‌بان مردمي" رويکرد جديدي در ايجاد ارتباط مجموعه‌هاي خدمات‌رساني سفر با مسافران ايجاد شده است‌.

محمد محب‌خدايي معاون گردشگري سازمان ميراث‌فرهنگي با اعلام اين خبر افزود: «درهمين راستا کمپيني باعنوان "تقدير به امضاي مردم، نوروز97" توسط ستاد مرکزي خدمات سفر آغاز به کار کرده است که مردم در سفرهاي نوروزي، اتفاقات خوب و خدمات مناسب و مطلوب خدمت‌گزاران خود را در دستگاه‌هاي سفر در قالب عکس، متن و فيلم به تصوير مي‌کشند و نظرات خود را نيز درخصوص تقدير از آنان ثبت خواهند کرد.

رئيس ستاد هماهنگي خدمات سفر کشور در ادامه با اشاره به اهميت ايجاد شادي و نشاط در ايام سفرهاي نوروزي براي مردم خاطرنشان کرد: مردم از تصاوير زيبا و مورد پسند خود در هنگام سفر عکس تهيه مي‌کنند و در مسابقه بزرگ بهترين‌ها شرکت خواهند کرد. به صورتيکه انتخاب بهترين خدمات ارائه‌شده و دستگاه‌هاي برتر نوروز 97 به داوري خود مردم سپرده شده است.

محب‌خدايي افزود: به همين منظور جايزه‌هاي نفيسي براي بهترين گزارش‌هاي مردمي و نيز بهترين نفرات و دستگاه‌هاي خدمات نوروزي در نظر گرفته شده است که در جشنواره بزرگ نوروزي در سراسر کشور اهدا خواهد شد.