ميثـاق ، هتل کنفرانسي با خدمات (UALL)

 

هتل ميثاق در ابتدا و در سال 1378 با کاربري زائرسرا فعاليت خود را براي ارائه خدمات اقامتي به زائرين امام هشتم شيعيان و مسافرين شهر مقدس مشهد آغاز کرده است و به مرور زمان و بنا به تغيير رويکرد و شرايط و همچنين مديريت کارآمد، اين مکان تبديل به هتل 4 ستارهاي گشت که ميتوان آن را به عنوان نمونهاي موفق از معدود هتل کنفرانسهاي موجود در سطح کشور دانست که با مديريت جناب آقاي نعميي برنامههاي جانبي و ايدههاي نوين و جذابي به واسطه اين هتل به صنعت هتلداري و گردشگري کشور معرفي شده و خواهد شد.

 

   از زائرسرا تا هتل

جناب آقاي داوود نعميي، مديريت محترم هتل ميثاق حاصل سال‌ها فعاليت خود در عرصه هتلداري و گردشگري کشور را در اين مجموعه به کار بسته است تا شاهد نمونه‌اي موفق از مديريت هتل کنفرانسي مجهز در کشور باشيم که در آن ايده‌هاي جذاب چه در بخش اقامت و چه در بخش گردشگري به منصه ظهور نشسته است. اين هتل همان طور که گفته شد ابتدا به صورت زائرسرا فعاليت خود را آغاز کرده است و رفته رفته به دليل امکان فضايي مناسب و گسترده‌تر شدن شهر مقدس مشهد نياز به تغيير کاربري اين هتل و تبديل آن به هتل ايجاد گشت و در جهت اين نياز و با توجه به تغيير مديريت از سال 91 دوباره در قالب هتلي 4 ستاره تجهيز گشته و شروع به کار مجدد کرد.

 

   هتل کنفرانس

اين هتل از معدود هتل‌هاي موجود در کشور مي‌باشد که به منظور برگزاري کنفرانس، نشست و همايش‌هاي طراحي و تجهيز شده است و داراي مجهزترين و به روز آمادترين تجهيزات صوتي و تصويري و تمامي امکانات موجود به اين منظور مي‌باشد به گونه‌اي به گفته جناب آقاي نعيمي مديريت هتل ميثاق تا کنون سازمان و نهاد دولتي نبوده که در طول چند سال فعاليت اين هتل از امکانات موجود آن براي برگزاري نشست‌ها و سمينارهاي خود استفاده نکرده باشد.

 

   بهرهبرداري از فاز جديد با خدمات (UALL)

با رويکرد نجوم و ستارهشناسي!

مديريت هتل 4 ستاره ميثاق در گفتگو با "هتل" از برنامه‌ريزي خود براي بهره‌برداري از فاز جديد اين هتل که به هتلي 5 ستاره تغيير وضعيت خواهد داد گفت. نکته جالب در فاز جديد ارائه خدمات به صورت Ulta All Inclusive يا همان UALL مي‌باشد و در آن ميهمانان در بدو ورود و در صورت تمايل مبلغي را پرداخت مي‌کنند و از همه امکانات اقامتي، تفريحي و غذا و نوشيدني هتل به صورت نامحدود در طول اقامت خود استفاده مي‌کنند، که به گفته جناب آقاي نعيمي هتل‌هاي محدودي وجود دارند که مي‌توانند اين سطح از خدمات را ارائه دهند.

فاز جديد با بخشي بسيار جذاب براي ميهمانان افتتاح خواهد شد و آن هم رصد خانه‌اي مجهز است که در طبقه آخر اين هتل در دست ساخت قرار گرفته است.

 

   هتل سيار!

از ايده‌هاي جذاب ديگري که جناب آقاي نعيمي مديريت محترم هتل ميثاق به عنوان هدف خود قرار داده است و در حال حرکت و برنامه‌ريزي در جهت آن مي‌باشد، راه‌اندازي هتلي سيار است. ايده‌اي که در آن ده اتوبوس- کاروان داراي تمامي امکانات هتلي مجهز از جمله اتاق خواب و نشيمن و سرويس بهداشتي همراه با هم حرکت کرده و اتوبوسي ديگر به عنوان آشپزخانه سيار خدمات غذا و نوشيدني اين مجموعه را ارائه خواهد داد. اين هتل سيار در سفري خاطره‌انگيز قرار است به زودي در مسيرهاي مختلف سفر در کشور شروع به کار کند و اولين اتوبوس-کاروان اين هتل نيز خريداري و تجهيز شده است.

 

   فعاليتها و اقدامات ديگر

داوود نعيمي، مديريت محترم هتل ميثاق در طول دوره فعاليت خود در اين هتل اقدامتي چند، از جمله بازسازي و تعويض کلي سيستم‌هاي تاسيساتي، راه‌اندازي رستوان تخصصي غذاهاي فرنگي، برگزاري دوره‌هاي تخصصي آموزش کارکنان بخش‌هاي مختلف، گسترش ظرفيت و بهبود کيفيت خدمات بخش غذا و نوشيدني و رستوران سنتي و همچنين راه‌اندازي بخش تاکسي سرويس ميهمانان هتل با خودروهاي به روز و مجهز را انجام داده‌اند.

دريافت لوح حلال و معرفي هتل ميثاق به عنوان هتل سبز از ديگر موفقيت‌هاي اين مجموعه در دوران مدريت ايشان بوده است.

 

   اولين کنفرانس و نمايشگاه بينالمللي علوم کشاورزي، دامي و منابع طبيعي

هتل ميثاق هم‌راستا و هم‌زمان با انتخاب مشهد به عنوان پايتخت فرهنگي جهان اسلام ميزبان "‌اولين کنفرانس و نمايشگاه بين‌المللي علوم کشاورزي، دامي و منابع طبيعي" خواهد بود که در آن شخصيت‌هاي برجسته دولتي و دانشمندان جهان اسلام با رويکرد محيط زيست و علوم کشاورزي گرد هم خواهند آمد.