امروز پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۲۳ می ۲۰۱۹
دهمین "نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته" افتتاح شد

به گزارش هتل، صبح امروز، دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزرای گردشگری چند کشور خارجی در محل نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

زهرا احمدی‌پور، رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری  در این مراسم اظهار داشت: دولت تدبیر و امید با انتخاب مسیر گفت‌وگو در تلاش است از ظرفیت گردشگری برای افزایش قدرت ملی استفاده کند. وی ادامه داد: این نمایشگاه تأکید بر این دارد که ایران سرزمین تمدن و تنوع است و ما در این بستر توانایی داریم گردشگری را تقویت کنیم و ابراز امیدواری کرد که در آینده‌ای نه چندان دور ایران به عنوان مهم‌ترین مقصد گردشگری دنیا معرفی شود.

مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز در این مراسم با ابراز امیدواری برای گسترش صلح و دوستی در جهان گفت: نمایشگاه امسال در 40 هزار متر مربع فضا، 11 سالن و 9 طبقه بندی و گروه فعالیت طی 4 روز برگزار می شود.

در این نمایشگاه غرفه نشریه "هتل" نیز فعالیت خود را آغاز کرد و در اولین ساعات شروع، میزبان مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، رجبعلی خسروآبادی و همراهان گردید.